Z miłości do fauny i flory

Uwielbiamy naturę, promienny wygląd oraz nieskomplikowaną pielęgnację. Te zamiłowania pozwalają nam tworzyć dobrej jakości kosmetyki naturalne. Ale co to tak właściwie znaczy? To produkty ręcznie robione bez syntetycznych zapychaczy czy konserwantów, za to wypełnione masłami i olejami najwyższej jakości. Wegańskie, więc pozbawione cierpienia zwierząt. Wytwarzane w małych partiach, aby były zawsze świeże. Stworzone dla każdego, bez ograniczeń ideologicznych. Plastik czy olej palmowy omijamy z daleka, za to chętnie wyznajemy nurty #lesswaste oraz #minimalism (nasze klasyczne opakowania możesz ponownie wykorzystywać). Tworzymy produkty etyczne, cenimy etos ludzkiej pracy, szanujemy dzieło matki natury i naszych mniejszych braci.

Fauna + Anna = Auna

Za marką Auna stoję ja – Anna Kościelnik. Z wykształcenia jestem chemikiem kosmetycznym, który pragnął połączyć swoje pasje – dobre kosmetyki, piękne przedmioty i zdrowy styl życia. Tak powstało moje „dziecko”, firma, która daje mi wiele radości. Jestem autentyczna w tym, co robię, bo tworzę kosmetyki, których sama używam. W 100% oddaję się temu i mam nadzieję, że zauważysz to w efekcie końcowym, czyli w kosmetyku, który trafi do Twoich rąk. Potrzeba matką wynalazku – mówią, i dokładnie tak było w moim przypadku. Auna powstała naprzeciw wielkim koncernom, które bez skrupułów wykorzystują nikomu niepotrzebne, a wręcz szkodliwe składniki do produkcji. Dlatego u nas dostaniesz proste, naturalne i pełne składników aktywnych produkty.

Kosmetyki i coś znacznie więcej

Według filarowych założeń AUNA ma być również marką aktywnie zaangażowaną w działalność proekologiczną. Cruelty free to dla nas za mało. Zapewniamy Cię, że część pieniędzy, które wydałeś na zakup naszych kosmetyków, pójdzie na szczytny cel mający poprawić życie zwierząt. Nie tylko psów i kotów, które kochają wszyscy, ale także rysiów, wiewiórek, żubrów czy niedźwiedzi, o których nie pamięta się na co dzień. Bo każdy zwierzak zasługuje na godne traktowanie! – mówią z przekonaniem twórcy, bo za AUNĄ stoi również mąż Ani, Mariusz. Właśnie dlatego marka wskazuje drogę ku niezbędnym informacjom o tym, w jaki sposób czynnie przyczynić się do pomocy w ochronie środowiska. Wystarczy śledzić jej media społecznościowe.

 

Dziękujemy, że tu jesteś!

Auna

 

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego

Auna to młoda marka, ale wciąż się rozwija. Zapraszamy Cię do naszego sklepu firmowego, który znajduje się  w samym sercu Poznania. W sprzedaży oprócz naszych standardowych produktów znajdziesz również surowce kosmetyczne na wagę oraz akcesoria kosmetyczne stworzone z materiałów przyjaznych środowisku. Przyjdź do nas z własnym opakowaniem i bądź 100% eko!

 

Adres:

AUNA kosmetyki wegańskie

ul. Półwiejska 10 ( wejście od ul. Ogrodowej)

Poznań